У петак, 31. августа 2018. године, у 13 сати, у Галерији Педагошког музеја биће отворена заједничка изложба ПЕДАГОШКОГ МУЗЕЈА и УЧИТЕЉСКОГ ФАКУЛТЕТА Универзитета у Београду, под називом ЧИТАНКЕ, ЧИТАНЧИЦЕ И ПИСМЕНИЦЕ, РАЧУНИЦЕ И ЗЕМЉОПИСИ ДРУГЕ ПОЛОВИНЕ 20. ВЕКА, аутора Јелице Илић Минић и Владимира Брборића, библиотекара Учитељског факултета у Београду.

Изложбу ће отворити декат Учитељског факултета, проф. др ДАНИМИР МАНДИЋ, и директор Педагошког музеја, књижевник БОЖИДАР ЗЕЈАК.

Изложба ће у Галерији Педагошког музеја бити отворена до 10. септембра 2018. године.

pozivnica-copy-1

Изложба ЧИТАНКЕ, ЧИТАНЧИЦЕ И ПИСМЕНИЦЕ, РАЧУНИЦЕ И ЗЕМЉОПИСИ ДРУГЕ ПОЛОВИНЕ 20. ВЕКА

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Можете користити ове HTML ознаке и атрибуте: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>