U petak, 31. avgusta 2018. godine, u 13 sati, u Galeriji Pedagoškog muzeja biće otvorena zajednička izložba PEDAGOŠKOG MUZEJA i UČITELjSKOG FAKULTETA Univerziteta u Beogradu, pod nazivom ČITANKE, ČITANČICE I PISMENICE, RAČUNICE I ZEMLjOPISI DRUGE POLOVINE 20. VEKA, autora Jelice Ilić Minić i Vladimira Brborića, bibliotekara Učiteljskog fakulteta u Beogradu.

Izložbu će otvoriti dekat Učiteljskog fakulteta, prof. dr DANIMIR MANDIĆ, i direktor Pedagoškog muzeja, književnik BOŽIDAR ZEJAK.

Izložba će u Galeriji Pedagoškog muzeja biti otvorena do 10. septembra 2018. godine.

pozivnica-copy-1

Izložba ČITANKE, ČITANČICE I PISMENICE, RAČUNICE I ZEMLjOPISI DRUGE POLOVINE 20. VEKA