Danas je u 11 sati u Pedagoškom muzeju otvorena prodajna izložba izdanja Zavoda za udžbenike iz Beograda. Na izložbi je moguće pogledati najzanimljivija i najznačajnija izdanja namenjena najmlađim čitaocima, predškolcima i učenicima u periodu od završetka Drugog svetskog rata, pa do današnjih dana, kao i najnovija učila za skoro sve predmete u osnovnim i srednjim školama; takođe, moguće je kupiti dečje knjige po popularnim „sajamskim“ cenama, već od 100 RSD.

Izložbu su zajednički otvorili direktor Zavoda za udžbenike, gospodin Dragoljub Kojčić i v. d. direktora Pedagoškog muzeja, prof. dr Slobodan Vuksanović, uz direktan prenos na televiziji „Studio B“.

Ulaz na izložbu je besplatan za sve posetioce (odrasle i decu), a adresa je Uzun Mirkova 14, manja Galerija Pedagoškog muzeja. Dobrodošli!

Otvaranje izložbe izdanja Zavoda za udžbenike